JANUAR 2020:
30. 1. 2019, Lutkovno gledališče Maribor: Ponočnjaki – SLOVENSKA PREMIERA

FEBRUAR 2020:
7. 2. 2019 ob 17h, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki – AVSTRIJSKA PREMIERA
8. 2. 2019 ob 16h, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki
9. 2. 2019 ob 14h30, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki
10. 2. 2019 ob 10h, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki
11. 2. 2019 ob 10h, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki
12. 2. 2019 ob 10h in 14h30, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki
13. 2. 2019 ob 10h in 15h, Dschungel Wien, Dunaj (Avstrija): Ponočnjaki
24. 2. 2020, Vrtec Pivka: Ustvarjanje z izvirnimi instrumenti – SEMINAR ZA VZGOJITELJE (V OKVIRU PROJEKTA SKUM)
26. 2. 2020, OŠ A.T. Linharta, Radovljica: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
27. 2. 2020
, OŠ A.T. Linharta, Radovljica: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
28. 2. 2020
, OŠ Kašelj, Ljubljana: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO

MAREC 2020:
2. 3. 2020, Vrtec Mladi rod: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
4. 3. 2019,
OŠ Davorina Jenka, Cerklje na Gorenjskem: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
5. 3. 2020, OŠ Srečka Kosovela, Sežana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
9. 3. 2020
, OŠ Vransko: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
10. 3. 2020, OŠ Majde Vrhovnik, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
12. 3. 2020 ob 15h, Narodni dom, Maribor: Džumbus – MLADINSKI CIKEL 16. 3. 2020 ob 9h in 10h30, Španski borci, Ljubljana: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE IN VRTCE
17. 3. 2020 ob 16h30,
Kino-gledališče, Tolmin: Džumbus – ZA ABONMA IN IZVEN
19. 3. 2020 ob 10h,
KD Medvode: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
20. 3. 2020 ob 9h30 in 11h, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
20. 3. 2020, 13h – 19h30 in sobota, 21. 3. 9h30 – 17h, Cankarjev dom, Ljubljana: Ropotajoči otroci, glabeno ustvarjanje in izvirni glasbeni instrumenti SEMINAR V OKVIRU POSODOBITVENIH PROGRAMOV ZRSŠ (PRIJAVE PREK SISTEMA KATIS)
21. 3. 2020 ob 10h, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana: Džumbus – ZA SEMINAR ZRSŠ IN IZVEN
23. 3. 2020 ob 9h30 in 11h, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
30. 3. 2020 ob 9h in 10h30
, Španski borci, Ljubljana: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA VRTCE IN ŠOLE
31. 3. 2020 ob 9h, Delavski dom, Trbovlje: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA VRTCE

APRIL 2020:
6. 4. 2020 ob 9h in 10h30
, Španski borci, Ljubljana: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA VRTCE IN ŠOLE
7. 4. 2020, OŠ Draga Kobala, Maribor: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
8. 4. 2020
, OŠ nh Maksa Pečarja, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
10. 4. 2020
, Lutkovno gledališče Maribor: Zvočna kuhna – ZA ABONMA JOŽEFINA IN IZVEN
14. 4. 2020, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
15. 4. 2020, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
20. 4. 2020
, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
21. 4. 2020
, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
22. 4. 2020
, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
23. 4. 2020
, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO

MAJ 2020:
7. 5. 2020, OŠ Škofljica: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
14. 5. 2020, OŠ Bistrica, Tržič: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA