FEBRUAR 2023:
1. 2. 2023, OŠ Srečka Kosovela, Sežana: Orkester izvirnih instrumentov – ZA ABONMA IN IZVEN
7. 2. 2023 ob 9h in 10h30, Lutkovno gledališče Maribor: Plastonci – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
9. 2. 2023 ob 9h in 10h30, Lutkovno gledališče Maribor: Plastonci – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
10. 2. 2023 ob 9h in 10h30 in 17h, Lutkovno gledališče Maribor: Plastonci – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE IN IZVEN
10. in 11. 2. 2023, Lutkovno gledališče Maribor: Ustvarjanje z izvirnimi instrumenti v vrtcu in šoli – PRIJAVE  V KATALOGU Katis.
11. 2. 2023 ob 10h, Lutkovno gledališče Maribor: Plastonci – ZA IZVEN
16. 2. 2023 ob 9h in 10h30, Dom II. slovenskega tabora, Žalec: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
19. 2. 2023 ob 11h, Teatro Miela, Trst (Italija): Gozd raja! – ZA IZVEN
21. 2. 2023 ob 10h30, Kulturni center Lendava: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
26. 2. 2023 ob 18h, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom: Plastonci – LJUBLJANSKA PREMIERA
27. 2. 2023 ob 9h in 10h30, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom: Plastonci – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
28. 2. 2023 ob 9h in 10h30, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom: Plastonci – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE

MAREC 2023:
1. 3. 2023
, Kulturni dom Ljutomer: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
2. 3. 2023, Kulturni dom Ljutomer: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
8. 3. 2023, OŠ Kolezija, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICE ZA ŠOLO
9. 3. 2023, OŠ Kolezija, Ljubljana, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICE ZA ŠOLO
14. 3. 2023, OŠ Kašelj, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICE ZA ŠOLO
15. 3. 2023, OŠ heroja Janeza hribarja, Stari trg pri Ložu: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICE ZA ŠOLO
16. 3. 2023, OŠ heroja Janeza hribarja, Stari trg pri Ložu: Orkester izvirnih instrumentov – DELAVNICE ZA ŠOLO
17. 3. 2023, OŠ Mengeš: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICE ZA ŠOLO
18. 3. 2023 ob 10h, Sokolski dom, Škofja Loka: Orkester izvirnih instrumentov – ZA ABONMA IN IZVEN
21. 3. 2023, ob 9h in 11h, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
22. 3. 2023, ob 9h in 11h, Kosovelova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
28. 3. 2023 ob 9h in 10h30, Siti Teater, Ljubljana: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA VRTCE IN ŠOLE
29. 3. 2023 ob 9h in 10h30, Siti Teater, Ljubljana: Gozd raja! – ZAKLJUČENO ZA VRTCE IN ŠOLE

APRIL 2023:
3. 4. 2023, Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
7. 4. 2023, OŠ Marksa Pečarja, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICE ZA ŠOLO

MAJ 2023:
4. 5. 2023, OŠ Škofljica: Orkester izvirnih instrumentov – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
5. in 6. 5. 2023, Wies (Avstrija): Gozd raja! – SOMMERTRAUMHAFEN FESTIVAL
5. 5. 2023, OŠ Leskovec pri Krškem: Orkester izvirnih instrumentov – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
8. – 10. 5. 2023, KD Franceta Bernika, Domžale: Ponočnjaki – ZAKLJUČENO ZA VRTCE
11. 5. 2023, Kosovelov dom Sežana: Ponočnjaki – ZAKLJUČENO ZA VRTCE IN ŠOLE
17. 5. 2023, OŠ Antona Aškerca, Velenje: Orkester izvirnih instrumentov – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
18. 5. 2023, OŠ Notranjskega odreda, Cerknica: Orkester izvirnih instrumentov – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
19. 5. 2023, OŠ Notranjskega odreda, Cerknica: Orkester izvirnih instrumentov – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO