JANUAR:
11. in 12. 1. 2019, Lutkovno gledališče Maribor: Glasbena pravljica na izvirnih inštrumentih – od ideje do izvedbe (v okviru posodobitvenih programov ZRSŠ) – OBVEZNE PRIJAVE PREKO SISEMA KATIS
16. 1. 2019 ob 9h in 10h30, Španski borci, Ljubljana: Gozd raja – ZAKLJUČENO ZA VRTCE IN ŠOLE
20. 1. 2019 ob 16h, Festspielhaus St. Pölten (Avstrija): Džumbus
24. 1. 2019, OŠ A. T. Linharta, Radovljica: Orkester izvirnih instrumentov – KULTURNI DAN (KONCERT IN DELAVNICE)
25. 1. 2019, OŠ A. T. Linharta, Radovljica: Orkester izvirnih instrumentov – KULTURNI DAN (KONCERT IN DELAVNICE)
26. 1. 2019 ob 18h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZA IZVEN
29. 1. 2019, OŠ Livada, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KULTURNI DAN (KONCERT IN DELAVNICE)
29. 1. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
30. 1. 2019, OŠ Kašelj, Ljubljana: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA 2. RAZRED
30. 1. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE

FEBRUAR:
1. 2. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
3. 2. 2019 ob 15h, Kulturlabor Stromboli, Hall in Tirol (Avstrija): Zvočna kuhna – ZA IZVEN
4. 2. 2019 ob 10h, Kulturlabor Stromboli, Hall in Tirol (Avstrija): Zvočna kuhna – ZA ŠOLE
5. 2. 2019 ob 9h in 10h30, Španski borci, Ljubljana: DžumbusFESTIVAL BOBRI
6. 2. 2019, OŠ Savsko naselje, Ljubljana: Orkester izvirnih instrumentov – KULTURNI DAN (KONCERT IN DELAVNICE)
12. 2. 2019, Vrtec Sežana: Glasbena pravljica (delavnica)
13. 2. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
13. 2. 2019, OŠ Mengeš: Orkester izvirnih instrumentov – KULTURNI DAN (KONCERT IN DELAVNICE)
14. 2. 2019, OŠ Rečica ob Savinji: Orkester izvirnih instrumentov – ZA ŠOLO
19. 2. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
19. 2. 2019 ob 9h30 in 10h45, Vrtec Mladi rod, Ljubljana: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA VERTEC
21. 2. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
22. 2. 2019, OŠ Šmarje, Koper: Delavnice za učence 7.-9. razreda
26. 2. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
27. 2. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
28. 2. 2019 ob 10h in 12h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE

MAREC:
2. 3. 2019, ob 15h30 in 16h45, KC Lojze Bratuž, Gorica (Italija): Zvočna kuhnaPOMERIGI D’INVERNO
6. 3. 2019, OŠ Bičevje, Ljubljana: Zvočna kuhna – PREDSTAVA IN DELAVNICE
7. 3. 2019, OŠ Bičevje, Ljubljana: Zvočna kuhna – PREDSTAVA IN DELAVNICE
11. 3. 2019 ob 9h30 in 10h45, KC Lojze Bratuž, Gorica, Italija: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
12. 3. 2019 ob 9h30 in 11h, KD Franca Bernika, Domžale: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
13. 3. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
13. 3. 2019 ob 11h, KD Franca Bernika, Domžale: Džumbus – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
15. 3. 2019 ob 10h30, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
16. 3. 2019 ob 9h in 14h, Kolpingsaal, Lienz (Avstrija): Zvočna kuhna – FANTASIMA FESTIVAL
18. 3. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
18. 3. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
19. 3. 2019, OŠ Frana Erjavca, Nova Gorica: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
19. 3. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
20. 3. 2019, OŠ Branik: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
25. 3. 2019 ob 9h in 10h30, Španski borci, Ljubljana: Gozd raja – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
26. 3. 2019, Kulturni dom, Medvode: Gozd raja – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
27. 3. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
28. 3. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
29. 3. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC

APRIL:
1. 4. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
1. 4. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
2. 4. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
3. 4. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića Osijek: Nepozabek – ZAKLJUČENO ZA ŠOLE
4. 4. 2019, Vrtec Zelena jama, enota Vejica: Zvoki narave (delavnica za otroke) – v okviru seminarja JSKD: INSTRUMENTALNA ŠOLA IN MENEDŽMENT
6. 4. 2019 ob 10h30, 14h in 16h, SNG Nova Gorica: Džumbus – ZA ABONMA IN IZVEN
8. 4. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
9. 4. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
11. 4. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
12. 4. 2019, Vrtec Sežana: Deklica v Vilenici (delavnica o glasbeni pravljici) – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
15. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA OŠ HEROJA JANEZA HRIBARJA, STARI TRG PRI LOŽU
16. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA OŠ HEROJA JANEZA HRIBARJA, STARI TRG
17. 4. 2019 ob 8h20 in 10h30, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna ZAKLJUČENO ZA OŠ TONETA ŠRAJA ALJOŠE, NOVA VAS
17. 4. 2019 ob 18h, Kosovelov dom Sežana: Deklica v Vilenici (uprizoritev) – V OKVIRU PROJEKTA ‘SKUM’
18. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna ZAKLJUČENO ZA OŠ CERKNICA
19. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna ZAKLJUČENO ZA OŠ CERKNICA
24. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA OŠ CERKNICA
25. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA OŠ CERKNICA
26. 4. 2019 ob 8h20, Češnovcova domačija, Goričice: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA OŠ CERKNICA

MAJ 2019:
4. 5. 2019, Češnovcova domačija, Goričice: Izvirni instrumenti Cerkniškega jezera – DELAVNICA
6. 5. 2019 ob 10h, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek
7. 5. 2019, Vrtec Pivka: Izvirni instrumenti v vrtcu (delavnica) – V OKVIRU PROJEKTA ‘SKUM’
9. 5. 2019 ob 10h, OŠ Škofljica: Orkester izvirnih instrumentov – KONCERT IN DELAVNICA
12. 5. 2019 ob 18h, Kulturni center, Vzhodno Sarajevo: Džumbus – 20. LUTFEST
15. 5. 2019 ob 9h in 10h30, Loški oder, Škofja Loka: Gozd raja – ZAKLJUČENO ZA VRTEC ŠKOFJA LOKA
16. 5. 2019, POŠ Rabor: Orkester izvirnih instrumentov – ZAKLJUČENO ZA ŠOLO
21. 5. 2019 od 16h do 19h, Vrtec Sežana: Glasbena pravljica na izvirnih instrumentih (delavnica za vzgojiteljice)
22. 5. 2019, ob 12.45, OŠ Savsko naselje, Ljubljana: Izvirni instrumenti in glas (delavnica) – V OKVIRU PROJEKTA SKUM
24. 5. 2019
, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek
25. 5. – 3. 11. 2019
, Planina Krvavec: Gora zvokov (razstava izvirnih glasbil na prostem) – V OKVIRU POTI PASTIRSKIH ŠKRATOV
29. 5. 2019, Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Osijek (Hrvaška): Nepozabek – 27. SLUK FESTIVAL

JUNIJ 2019:
3. 6. 2019 ob 10h, Vrtec Koper, enota Vaganel – Pikapolonica : Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
4. 6. 2019 ob 9h, Vrtec Koper, enota Šalara – Polžek : Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
5. 6. 2019 ob 9h, Vrtec Koper, enota Kekec: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
6. 6. 2019 ob 9h, Vrtec Koper, enota Kekec: Zvočna kuhna – ZAKLJUČENO ZA VRTEC
6. 6. 2019 ob 17h
, Kulturni dom, Povir: Deklica v Vilenici (glasbena pravljica) – V OKVIRU PROJEKTA SKUM
12. 6. 2019 ob 12.45, OŠ Savsko naselje, Ljubljana: Izvirni instrumenti in glas (delavnica) – V OKVIRU PROJEKTA SKUM
14. 6. 2019 ob 9h, Vrtec Čebelica, Kranj: Zvočna kuhna – PREDSTAVA IN DELAVNICA
29. 6. 2019 ob 12h, Steklenik, Ljubljana: Zvoki morja in vetra (delavnica)

JULIJ 2019:
3. – 4. 7. 2019, Reka, Hrvaška: Tovarna zvoka – Tvornica zvuka (delavnica za otroke Doma za odgoj djece i mladeži Rijeka)
5. 7. 2019 ob 19h30, Campus Akademije primijenjenih umjetnosti, Reka (Hrvaška): Zvočna kuhna – TOBOGAN FESTIVAL
25. 7. ob 21h, Nadiška dolina (Italija): Zvočna kuhna – FESTIVAL DELLE VALLI DEL NATISONE

AVGUST:
18. 8. 2019 ob 18h, Avditorij Lutkovnega gledališča, Maribor: Gozd raja! – POLETNI LUTKONI PRISTAN